Книга про ліричного героя, котрий и Росії поїхав до США

Назва: В Каліфорнії морозів не буває

Автор: Ірина Волчок

Жанр: Роман про кохання

Видавництво: Центрополиграф

Якою мовою доступна: Російська

Рік видання: 2008-2011

Країна: Росія, РФ

Анотація:
Він зустрів свою любов. Але трохи пізніше, ніж дав згоду на від’їзд за кордон з дочкою «великої людини». І у нього починається роздвоєння – їхати з потрібною подругою або залишитися з коханою. При цьому охана навіть не здогадується про почуття молодої людини.
Поїхав. У США він без жалю розлучився з дочкою «великої людини», зробив кар’єру, і написав книгу про нездійсненність своїх бажань. І по волі випадку ця книга потрапила на коригування тієї, думки про яку заважали йому беззастережно змінити Батьківщину.

Виїхавши в США, ліричний герой зрадив не тільки свою любов, а й маму, залежність від якої його гнытила.  Він приїхав в Росію, коли мамі стало фізично погано. Він пише роман про себе, свої почуття і надії. І чекає зими. Тому що в Каліфорнії не буває ні морозів, ні снігу.

Він завжди хоче більше, ніж може дати йому життя. Але він переступає через всіх і вся заради спокійного і забезпеченого життя. Він не любить ні роботу, ні другу дружину. Просто прийнято жити так, а не інакше, і він дотримується цього.
А його нездійснена любов, а тепер ще й коректор, просто живе. Живе інтересами близьких людей. Любить чоловіка і всіх близьких. Хоча ці близькі, з точки зору закону, аж ніяк не рідня.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *