Про що книга Марсіянин Джон Картер?

Назва: У цієї книги кілька назв. Найчастіше зустрічається: Марсіянин Джон Картер; Це перша книга трилогії про Марс і в трилогії її назва: Принцеса Марса або Дочка 1000 джеддаков.

Авторство: Едгард Райс Берроуз

Жанр: Фантастика

Рік: 1912

Мова: Англійська; російська

Країна: США

Детально

Запит на пошук від читача:

Вітаю! Потребую вашої допомоги, бо зовсім замучила совість. )
Шукаю книжкову серію, жанр фантастика. Те що пам’ятаю про сюжет:
Чоловік виходить з печери (ніби як сучасний світ) за чиїмсь кличем, просто відчуває що потрібно вийти. Дивиться в небо і бачить дуже близько від землі Марс.

Милується ним і раптово переноситься на нього. А далі намагається вижити на планеті. Знайомиться з населенням навіть закохується в марсіанку і будує з нею відносини. Пам’ятаю що  ще дуже дивувався низькый гравітації. Періодично він повертався на землю.

На жаль, це все що зберегла моя пам’ять. Буду безмежно вдячний всым, хто допоможе знайти назву і автора.

Відповідь Book Search

Йдеться про цю книгу. Це перша книга з трилогії про Марс у Берроуза, назва трилогії: Марсіанські Війни. Решту ми додамо пізніше.

Цю історію розповів старий капітан після смертв листі-оповіданні. Дядько цей вже і з рахунку збився, скільки йому років (більше ста).

Він помирав кілька разів, але, по-справжньому, померти так і не вийшло. Якось, Картер з одним а Арізоні добували золото, але його товариша вбили індіанці.

Наш герой втік і потрапив до печери. Там його змогли наздогнати і переслідувачі, але все індіанці втекли від виду чогось жахливого.

Але у нашого героя тільки склалася така думка – його вбили. Тіло капітана підкорив параліч і він потрапляє на Марс. Там же він закохується в прекрасну дівчину.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *