Підбірка книг на тиждень – 3 книги на 7 днів

1. Имперія ангелів – Бернар Вербер

Відмінна книга – я далеко не завжди отримую таке задоволення від книг, як в цьому випадку. Книга гострого розуму і моралі. Все починається зі смерті чоловіка: я спочатку подумала, що далі буде повернення на років 20 назад і історія його життя – ні.
Коли він став ангелом, то доглядав за душами інших і виконував їх бажання (які не завжди бувають правильними і хорошими) – так треба. Він веде їх від зачаття до потрапляння в рай (ці три душі) і його завдання: зробити все, щоб вони змогли потрапити в рай після смерті.

Друга книга – це, звичайно ж, обожнюваний мною Стівен Кінг – Ловець Снів. Я шалено люблю цю книгу і перечитала недавно для сайту спеціально.
Головний герой книги – інвалід. Він був беззахисним, як чоловічок і вік його не міняв, але Дагец завжди говорив, що буде рятувати світ і готувався до цього. А коли час настав, хлопець зробив це, але сам зник без сліду.

І третин книгою я здивую всіх, хто мене знає: Макс Фрай – Книга скарг. Це фантастика, а я її терпіти не можу. Але ця книга змусила мене добряче посміятися – вже заради цього її читати варто.
Дуже цікава задумка двох паралельних головних сюжетних ліній, які потім перетинаються, але не переплітаються, а так і залишаються паралельними. Дуже легка – навіть я читала без нудьги. Але вульгарна – лексикону для дорослих там, як майонезу в олів’є.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *