Книга про чоловіка, котрий любив жорсткий секс

Назва: 50 відтінків сірого (п’ятдесят відтінків сірого)

Автор: Еріка Джеймс

Жанр: 18+, роман

Видавництво: Ексмо, Arrow books

Якою мовою доступна: Англійська, російська

Рік видання: 2011-2015

Країна: Англія

анотація:

Книга “50 (п’ятдесят) відтінків сірого – це перша книга з захоплючої серії книг для дорослих. (Книга 2” На 50 відтінків темніше “; Книга 3 -” 50 відтінків свободи “; книга 4 -” 50 відтінків сірого очима Крістіана Грея ” ).

Анастейша Стіл вчилася на літературному,  не була зіпсована зовнішнім світом і була незаймана. Подруга Ани, Кейт, яка повинна була брати інтерв’ю у самого завидного холостяка – Крістіана Грея, захворіла.

Анастейша поняття не має, хто це, але йде на зустріч, замість подруги, і падає на порозі його кабінету. Потім ставить запитання, які змушують її червоніти, подумки, аналізує ситуацію і йде.

Ана працювала в одному з магазинів будівельної сфери і, несподівано для себе, зустрічає там і Крістіана. Дівчина перебере в голові, яка цьому причина, але логічної відповіді не знаходить.

Тим часом, Містер Грей дарує їй дорогі книги, вартістю в 14 000 долларів і Анастейша, добряче випивши, дзвонить йому, щоб розставити крапки над “І”. Але, замість цього, вранці вона прокидається в його ліжку.

Спочатку, Грей просить дівчину триматися подалі від нього, але, через деякий час, пропонує укласти контракт. Суть контракту в жорстких любовних іграх, де дівчина-рабиня, а хлопець-домінант.

Але з’ясовується, що дівчина ще без досвіду і Крістіан сердітся. Потом вирішує виправити ситуацію, що склалася і зайнятися з дівчиною любов’ю, хоча завжди тільки жорстко займався сексом.

Дівчині було і приємно, і боляче, але 50 відтінків сірих очей Крістіана заворожували. Молоді люди обговорюють контракт, вносять поправки і проводять час разом. Але дівчина закохується і хоче більшого. Так і не уклавши контракт, Міс Стіл виявляється в таємній кімнаті ігор – кімнаті болю Анастейші та кімнаті задоволення Крістіана.

Дівчині не подобаються ці ігри, але її серце і тіло вже належать її коханцю – вона не відмовляється. Хотя, щось приємне знаходить і для себе теж.

Анастейша вирішується на відчайдушний крок і просить Крістіана заподіяти їй максимальну біль, на яку він тільки здатний. Він погоджується, але коли хлопець показує всі іграшки, Ана розуміє, що не зможе так жити і йде – їй відкрився один з 50 відтінків його душі.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *