Про що книга “Дитяча книга”?

Назва: Дитяча книга

Автор: Акунін Б.

Рік: 2005-2010

Країна автора: Грузія

Жанр: Для дітей

Мова: Читали російською

Про сюжет:

Жив – був хлопчик, прадід якого був відомим детективом Ераста Фандоріна.Шестикласника звали так само, але у нього було прізвисько Ластик. Батько Ластику займався історією роду Фандоріна.

Вибігши на вулицю, Ластик біг до школи, щоб не потрапити в руки завуча.Спочатку його покликав хтось невідомий із старовинного підвалу будинку. Хлопчик пішов вперед, не боячись темряви, обов’язок піти в школу виявився сильнішим.

Йде Ластик далі, а йому перегороджує дорогу велика страшна собака. Ластик згодував їй свої бутерброди, щоб втекти. Потім бомж попросив хлопчика купити йому чвертку горілки. Поки Ластик збігав по горілку, бомж пропав. Вже біля школи, хлопчикові запропонували витягнути квиток, випробувавши його щастя. І несподівано для себе, Ластик виграв головний приз.

Завуч «засікла» запізнення хлопчика, коли у нього випала чекушка з портфеля. Результат: ластику сказали, щоб в школу без батька не приходив.

А до батька приїхав далекий родич. Зумівши залишитися з Ластиком наодинці, Ван Дорн розповів, що місія Ластику – врятувати світ. Перевіркою можливостей Ластика були всі неприємності підлітка.

І почалися подорожі хлопчика:спочатку потрапив в 1914 рік; потім провалився в 1605 рік; потім в майбутнє, яке зовсім не радісне. Потім, вийшло повернутися додому. Повернувся без того, що повинно було врятувати світ.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *