Книга про чоловіка, котрий в стільцях шукав скарб

Назва: 12 стільців

Автор: Ілля Ільф, Євгеній Петров

Жанр: сатиричний роман

Видавництво: Вагриус

На якій мові доступна: перекладена багато мов світу

Рік видання : 1927

Країна: Росія

Анотація:

Роман про пригоди Остапа Бендера, Цей герой знає більше 400 способів відбирання грошей, які не увійшли до Кримінального кодексу. Він готовий на все, щоб одним разом отримати суму грошей, достатню для життя.

Знайомство з героєм починається в невеликому містечку, де воно випадково дізнається таємницю колишнього дворянського проводиря Киці Воробьянинова (повне ім’я Іполит Матвеевич) . Теща Киці, помираючи, повідала зятеві про тайник, де сховані діаманти.

І Великий комбінатор Остап – Сулейман Бендер Бей починає полювання за діамантами.

З часом передбачувана доля Іполита Матвеевича падає, тому як коштовності знайти він хоче, але реально щось зробити – ні. Більше того, коли стільці були в руках концесіонерів, у Киці не виявилося пропитих напередодні грошей, і стільці роз’їхалися по країні.

Яких тільки пригод не пережили Остап і Іполит Матвеевич! Навіть потрапили в епіцентр знаменитого Ялтинського землетрусу.

У результаті невдач, старший з концесіонерів з’ їхав з глузду, і коли Остап повідомив, де знаходиться останній із стільців, перерізував горло технічному директорові пошуків, і сам йде добувати коштовності. І дізнається, що діаманти були знайдені раніше, і за них був відремонтований будинок культури, де в шані знаходиться воістину ” золотий” стілець.

Де можна знайти книгу “Дванадцять стільців” :

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *