Про що книга Грей?

Назва: Грей. Крістіан Грей про п’ятдесят відтінків

Авторка: Е. Джеймс

Жанр: Роман 18+

Країна: США

Мова: англ (є рос. Переклад)

Рік: 2015

Про сюжет:

Крістіан Грей – успішний і багатий чоловік 27 років. У нього багато таємниць і шрамів на тілі, але ці шрами дано бачити тільки обраним жінкам, а чіпати нікому не можна. Про шрами в душі красеня з сірими очима не знає ніхто, крім Доктора Фліна – його лікаря.

Ці Шрами тягнуться з дитинства: коли він голодний сидів удома; бачив, як Він б’є маму (Так хлопчик називав того, хто б’є його матусю); Він бив і дитину; Кілька днів малюк пробув у квартирі з матусею, яка була холодна і не відгукувалася на звернення сина. Крістіан вкривав матусю своїм одеялком …. З того часу його мучать кошмари.

Чоловік любить інтим за контрактом і жорстко: шукає дівчат-брюнеток. Одного разу до нього в офіс прийшла Міс незграбність, в якій щось є – вона брала у нього інтерв’ю замість подруги. Він хотів цю дівчину з перших хвилин спілкування – Грей запропонував їй контракт.

Але дівчина відмовилася від контракту, хоча робити Крістіан міг з Аною все, або майже все. Поки в ігровій кімнаті не спробував зробити їх інтим більш жорстким. Дівчина пішла після цього, а сіроокий красень зрозумів, що її кохає.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *