Про що книга “… І матір їхня Софія”?

Назва: … І матір їхня Софія

Автор: В. О. Колочкова

Роки видачі в друк: 2006

Мова: Російськомовна книга

Країна: РФ

Сюжет:

У день народження старшої дочки Ігор пішов проводжати однокурсниць Мішель і зник. Через кілька днів зателефонував і сказав, що він пішов від дружини.

Красуню Соню не цікавлять ні діти, ні чоловік. Всі три дочки живуть в одній кімнаті, а в іншій живе Софія, у чоловіка немає навіть свого місця в квартирі. Софія обожнює літературу, і живе в придуманому нею світі.

Старша дочка – мати для сестер, кухарка, і прибиральниця. Середня дочка Саша закінчує школу. Молодша дочка – не дочка Ігора, а плід любові на стороні.

Коли Ігор проводжав дівчат з дня народження, він лише раз поглянув в очі Елі, і побачив таку доброзичливість і любов, що не зміг повернутися додому. Він в 45 років почав життя з нуля, і був щасливий.

Еля подзвонила в колишній будинок Ігора з проханням зайти забрати його речі. А там була одна Маша, яка прихворіла і просила Тітку забрати її до себе, тому що їй страшно. Еля відгукнулася, але ввечері не повернула дитину назад, тому що у Маші піднялася температура, і її треба було терміново лікувати.

Книга йде не окремо а в збірнику “Мишача Любов”.

[Yasr_visitor_votes розмір = “маленький”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *