Про що книга “Макіяж. Секрети майстра”?

Книга: Макіяж. Секрети майстра

Автор: Ганна Кирик

Жанр: довідкова література

Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”

Якими мовами доступна: Російська

Рік видання: 2009-2013

Країна Україна

анотація:

Книга розділена на 5 глав:

1 глава – шкіра:

У цьому розділі описано які є типи шкіри, як доглядати за шкірою, як правильно робити масаж і гімнастику обличчя. Так ож, в цьому розділі йде мова про декоративну косметику: як правильно підібрати, коли і як правильно використовувати; як наносити косметику і як змивати.

2 глава – види макіяжу:

У цьому розділі описані всі види макіяжу: від макіяжу очей і до чоловічого макіяжу. Дається докладний опис, чим один вид макіяжу відрізняється від іншого.

Глава 3 – корекція та моделювання обличчя:

У цьому розділі піде мова про те, які є форми обличчя, брів, губ, носа і як можна відкоригувати їх форму. Моделювання очей і вій йде відразу після корекції.

Глава 4. Багатство фарб

Ця глава допоможе вам визначити до якого коліроого типу ви відноситесь (весна, літо, осінь, зима) і допоможе визначити які поєднання кольорів будуть підкреслювати ваш макіяж, а які краще взагалі забути.

Глава 5. Макіяж крок за кроком.

Вчіться робити макіяж правильно крок за кроком. У книзі покроково описано, як робити макіяж у тому чи іншому випадку. Кожен крок проілюстрований на фото, а внизу описано, що і в якій послідовності щастосоіувати. Результат вас порадує і буде не гірший, ніж на фінальному фото з обраної Вами прикладу.

Де можна знайти книгу “Макіяж. Секрети майстра”

Інформація у  спільноті нашого сайту “В контакті”

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *