Книга про повного чоловіка, котрого дуже строго виховували та дразнили в дитинстві

Назва: Обранець ворона

Автор: Дмитро Вересов

Жанр: Роман, 18 +

Видавництво: Нева, ОЛМА- Прес

Якою мовою доступна: Російська

Рік видання: 2002

Країна: Росія, РФ

анотація:

Нілушка Баренцев ріс без особливої любові і уваги: тато поїхав до Китаю, а потім в Украіну. Бачив його Ніл рідко, але чергова зустріч взагалі розчарувала хлопчика у батькові.

Мама – оперна співачка і постійно на гастролях. З  Нілом поралася бабуся, яка була дуже строга і вимоглива до хлопчика – змушувала тільки вчитися і не плутатися незрозуміло з ким – з усіма.

Ніл був повним хлопчиком і з особливим вихованням – його не любили і дражнили у дворі. Тому, коли, при знайомстві, Таня Захаржевская сказала, що Нілу потрібно купити трубку, він купив собі трубку, попередньо, продавши старовинні книги з родинної бібліотеки і довівши бабусю до смерті.

Далі Ніл познайомиться з Ліндою – любов’ю усього свого життя. Таню Захаржевську він так забути і не зможе, але Лінду любив. Лінда показує коханому життя під іншим кутом і вчить, як отримувати гроші у тих, хто вміє їх заробляти – вони провертають парочку справ. Потім весілля і романтичні моменти …

Сімейного життя не склалося – пара розлучилася, а Лінду знаходять отравленлю. Нілу ж кажуть, що в смерті його дружини винен Шероф – Ніл вірить і погоджується викрити вбивцю. Але незабаром розуміє, що це не для нього і відмовляється від цієї затії – хоче почати нове життя.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *