Книга про жінку, яка в Криму познайомилася з письменником

Назва: Пастка для зразкової дівчинки

Автор: Ірина Волчок

Жанр: Романи про кохання

Видавництво: “Астрель”, “АСТ”, “Полиграфиздат”

Якою мовою доступна: Російська

Рік видання: 2012

Країна: Росія, РФ

Анотація:

Вихована дівчинка, відмінниця, вчилася в інституті і жила в гуртожитку. Жила не одна, але залишалася сама по собі. Одного разу, прийшла компанія, і вона почула голос співаючого під гітару хлопця. І пішла назустріч Долі. Артур теж звернув увагу на Наталію, хоча вона була явно не від світу цього. Незабаром молоді зіграли весілля. Наташу несла Доля, і вона не могла зупинитися і задуматися, чи своєю життям вона живе.
Чоловік завдав їй удар в серце, привівши в їх спільний дім свого сина. Ні він, ні його мати не вважали за потрібне розповісти молодій дружині про дитину. Дитина вважалася нервовохворою, вимагав постійного догляду і турботи.

Перша дружина Артура кинула його і сина – це і вважалося причиною нездужань дитини. Чоловік навіть заборонив говорити хлопчикові, що тато одружився.
Переломною виявилася поїздка сім’ї в Крим. Наташа читала книгу, і її побачив автор цієї книги – Олександр. Вони познайомилися, і чоловік виявив до молодої жінки відвертий інтерес. Але тоді це не закінчилося нічим Дівчина зрозуміла, що може подобатися чоловікам. Після спільного відпочинку, Артур дозволив собі таку поведінку, яке призвела Наташу до необхідності піти з дому.
Інститутська подруга дала притулок утікачку, а її хлопець розповів Олександру про подію. Наташа знайшла улюблену роботу, коханого чоловіка, і змогла всиновити примхливого сина Артура.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *