Передмова

Дана збірка віршів та оповідань – не набір віршованих рядків та фраз. Кожен вірш даної книги написань серцем. У них є все, що може відчути душа людини : кохання, біль, розпач, надія, страх та інші почуття.Ці почуття повинен знайти та відкрити для собі кожен читач і самостійно. Та тільки від Вас залежить, як Ви зрозумієте, все, що написане у цій книзі.
Я ніколи не ділила людей і суспільство на сорт, класи, мови і подібні категорії.Не робитиму це і сьогодні і, навряд чи, робитиму це колись взагалі. Для мене усі люди однакові. І я не збиралася когось кривдити, засуджувати або утискати цією книгою, тому оповідання і вірші тут зібрані на російськый і українськый мовах, так само на 2 одночасно.
У цієї книги інша місія: погляд зі сторони й погляд на наслідки; аналізація того, що відбувається, а також пошуки виходу, якщо його не видно.
Роботи цієї книги написані не за один рік – я не натякаю на щось конкретне. Конкретики тут точно не буде мало,також. Я просто хочу, щоб світ змінювався. А для цього треба показати кожній людині, що означає поняття “Йти до гіршого”. Але не докором та засудженням, а поглядом звичайної людни.
Людина створена для того, щоб любити і жити, але мало хто розуміє, що таке чправжнє кохання, справжнє життя; як требакохати по-справжньому і для чого людині це дано…Кохайте люди….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *