В якій книзі російська дівчина була співачкою в Празі?

Назва: Покарання красою

Автор: Юлія Шилова

Жанр: Детективи

Видавництво: Астрель, АСТ

Якою мовою доступна: Російська

Рік видання: 2002-2008

Країна: Росія, РФ.

Анотація:

Віра працює співачкою в одному з ресторанів Праги і у неї аншлаги. Її обожнює лідер місцевого кримінального світу, Карась, але Віра відчуває себе неконфортно під його крилом.

Одного разу, в ресторані з’являється симпатичний, але без церемонний хлопець Михайле, який хитрощами спокушає Віру і схиляє Її до сексу.

Ці зустрічі були дуже приємні, але разом бути пара не могла через кримінального бойфренда. Віру любив і один друг Карася -Макар – він запропонував Вірі угоду: вб’є Карася, якщо вона погодиться бути з ним і співачка погодилася, а потім втекла і від нового залицяльника.

З Мішею у Віри були відмінні стомунки. З часом, Михайло подарував Вірі ресторан, але туди принесли вибухівку і ресторан вимагав капітального ремонту.

Михайло був завжди під охоронною і дуже обережний, але в той вечір не залишив машину в гаражі, а вранці він і Віра збиралися на роботу, але дівчина зламала каблук і поки перевзувалася, машина з коханим вибухнула у неї на очах – вона сама дивом вижила.

Віра відразу зрозуміла, що це Макар. Вона поїхала в Прагу і вирішила помститися, але під час вибуху Макар вижила – йому відірвало ноги. Мішу вбив Макар, але Віра так і залишилася з ним, хоча, ці 10 років так і не змогли затягнути рани.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *