Про що книга “Попелюшка або кришталева туфелька”?

Назва: Попелюшка; кришталева туфелька

Авторство: Шарль Перро

Жанр: Казка

Рік: 1697

Країна: Франція

Опис:

Казка про дівчину, яка була улюбленицею, поки не померла мама. Коли мама померла, батько головної героїні одружився на жінці, яка терпіти пасербицю не могла так, як дівчина була набагато гарніше дочок мачухи.Сестри прозвали красуню Попелюшкою.

Ось прийшов бал: запросили всіх представників вищого суспільства – сестер теж. Попелюшка допомогла їм зібратися і зачесатися, а коли всы поїхали, гірко – гірко заплакала.

Хресна – фея допомогла хрещениці потрапити на так бажаний бал і стати найкрасивішою з усіх. Вона приїхала на свято, як нікому не знайома принцеса і поїхала перша.

На другий вечір Попелюшка, знову, останньою з гостей приїхала, але так засиділася, що прокинулася тільки під бій курантів – годинник били 12 і їй треба було бігти, поки шикарне плаття і екіпаж не перетворився на лахміття і дрібну домашню живність.

Поки дівчина тікала, то втратила туфельку з кришталю – їх подарувала хрещена. По цый  туфельці принц дав наказ розшукати дівчину і дав обіцянку одружується на ній.

Кришталевий черевичок приміряли всі дівчата, але коли він підійшов Попелюшці, то вони обімліли. А принц і Попелюшка незабаром зіграли весілля.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *