Пригоди Гекльберрі Фінна – про що книга?

Назва книги : Пригоди Гекльберрі Фінна

Автор: Марк Твен

Жанр: Дитяча Література

Видавництво: Азбука, Нигма

Можливі мови: українська; російська, англійська, французькаі інші

Рік видання : 1884-20115

Країна: США

Анотація:
Гекльберрі Фінн – простий хлопчик, який ріс сиротою.Але коли його тато дізнався про те, що Гек знайшов скарб, то вирішив узяти опіку над сином за всяку ціну.

Суди тягнулися довго, тому батько заховав сина в лісі, де хлопчик цілодобово сидів у самотності. До того ж, батько ще і пив, а сп’яну міг і побити.Після чергового нападу агрессії тата, Гек наважується підлаштувати своє вбивство і втекти.

У своїй подорожі по річці хлопчисько знаходив тільки плюси, а на острові, де ховався, зустрів ще збіглого негра. Негр втік тому, що його хотіли продати.Так вони разом і подорожували на плоту, потрапляли в колотнечі і усім ділилися.

Але негра шукали за винагороду і, одного разу, упіймали. У пошуках друга, Гек потрапив на ферму родичів Тома Сойєра і представився ним. В цей час, до тітки Саллі повинен був прибути і сам Том. Хлопчики порадилися і Гек став Томом, а сам Том Сідом Сойрами .
Друзі вигадали  підступний план по звільненню Джима (негра), але Тому хотілося пригод. Він все намагався ускладнити. І ускладнив до такої міри, що блискучий план недовго блищав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *