Про що книга Мудрець і Мистецтво життя?

Назва: Мудрець і Мистецтво життя

Автор: Менегетті А.

Країна: Італія

Мова: Італійська, англійська, російська

Рік: 2010

Жанр: Психологія

Книгу шукають:

Мені не вистачає такого ставлення до життя, як у тебе. Бракує мотивації щось міняти в собі. Та й не тільки в собі – міняти і змінювати потрібно все тому, що я – слимак, якщо порівняти з тобою. Так, не дивуйся. Слимак в 110 кг. І все життя не можу знайти собі місця в житті. Та й яке там місце – я в колясці пересуваюся – ось руки і опустив.

Дуже хочу знати, які книги ти читаєш – чомусь відчуваю, що це з книг. І знаю, що у тебе часу вільного мало, але скажи мені, будь-ласка – для мене це важливо дуже зараз!

Відповідь!

Так – ти маєш рацію і вгадав. Книги я з маленьких років люблю, а психологією зі школи захоплююся. Як захоплююся: чисто для себе, але у всіх сенсах. Філософією захопилася з першого курсу юрфаку – дуже цьому рада теж.

Знаєш: мені в цій темі дуже подобається книга “Мудрець і Мистецтво життя” – вона, як раз про те, як знайти людині себе і своє життя. На жаль, автор її вже помер, але його книги реально мені багато допомогли зрозуміти для себе. А  поєднання психології з філософією не навантажує мозок – рідко коли так буває, коли читаєш подібну літературу.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *