В якій книзі дівчина хотіла заміж за того, кого ігнорувала?

Назва: Секрети нареченої плейбоя

Автор: Ліан Бенкс

Жанр: Любовний роман

Видавництво: Центрполиграф

Якими мовами доступна: Англійська, російська

Рік видання: 2010-2011 рік

Країна: США

Анотація:

Каліста Френч давно мріяла познайомитися з Леонардо Грантом і ось, це сталося. Вони познайомилися на одному з добродійних вечорів.

Лео відразу сподобалася Каліста, але дівчина виявилася як фортеця і невыдповыдала на його залицяння. Вірніш, це вона робила такий вигляд. У дівчини була мета вийти заміж за цього багатого бізнесмена, а через 6 місяців розійтися тому, що, після смерті батьків, Каліста забезпечувала 2 сестер і в багатьох своїх бідах звинувачувала саме сім’ю Грант – помста.

Трохи хитрістю, трохи обманом, дівчина добивається свого – настав день весілля. Каліста ловить себе на думці, що їй подобається цей чоловік і що не такий він поганий – вона починає закохуватися і забуває про свої початкові цілі.

Лео ж одружився так, як у сімейних людей бізнес йде краще, але сам він, після життя в прийомній сім’ї, взагалі не вірив, що може полюбити.

Все таємне стає явним – таємниця відкрита раніше терміну і Лео дізнається від дружини, що та вийшла заміж заради сестер і його грошей, а Каліста знаходить справжню сім’ю Леонардо.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *