Книга про вазу, яка змінила все життя

Назва: “Ще жива”

Автор: Алекс Адамс

Жанр: Трилер, містика, жахи

Видавництво: Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”.

На якій мові доступна: російський

Рік видання : 2013

Країна: Росія

Анотація:

Все почалося, на перший погляд, із звичайної вази, яку Зої (головна героїня) виявила у себе в квартирі по серед кімнати, уранці. Саме ця посудина стала міняти її життя і навколишній світ навколо неї, Зої вважала за краще в це вірити, тому як все хто до нього торкався помирали. Героїня не здогадувалася, що це лише вершина айсберга. Але завдяки цій вазі вона зустріла свою любов, яка стала сенсом її життя.

Життя Зої розділилося на зараз і тоді. Зараз – це боротьба за виживання і життя дитини, що ще не народилася, величезний шлях до Ніка в надії що він живий і не заражений епидемією. Світ вже зовсім не той, людство на межі зникнення, сама природа перебуває у безперервній помсті з людьми, що хотіли приборкати і управляти нею. Світом правлять монстри, загадковий незнайомець переслідує її.
Тоді – життя звичайної жінки Зої Маршалл, що полюбила свого психоаналітика. Її життя нічим не відрізнялося від життя інших жінок, доки світ не рухнув. Вона вчилася в коледжі, працювала прибиральницею і як все хотіла бути щасливою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *