Що прочитати – 5 книг, які варті уваги

Стівен Кінг – Мізері – дуже сподобалася. Я її прочитала вже вдруге і не пам’ятаю, що подумала про неї в підлітковому віці точно, але і не те, що думаю про неї зараз – книга кожен раз відкривається по-новому (герої книги, якщо бути точнішою). Сюжет книги цікавий і інтригуючий, але непередбачуваний – типовий Кінг.

Всю книгу я переживала за головного героя і щиро вірила, що письменник зможе надрукувати обидва романи. Але якби сюжет книги і міг закінчиться так, то її автором мав би бути не Стівен.

Так само не можу не згадати про чудовий романі в двох томах: “Знахар”. А точніше, назва другого тому: Професор Вільчур “, але його сучасні видання часто називають;” Знахар 2 ”

Це історія про талановитого професора у якого було все. Але він втратив пам’ять і на багато років став простим сільським мужиком – роботягою і місцевим знахарем. У нього була дочка, яку від нього забрала дружина, коли йшла до коханця – він забув і її. Хоча, дівчина на той час осиротіла і він її полюбив, як дочку.
У другому томі до професора вже повернулася пам’ять, але не всі з колишнього життя Вільчура раді цьому …. Одним словом – шедевр, а не двотомник.

Далі поговоримо про класику: Теодор Драйзер – Фінансист – я думала, що довго буду читати її (там 500 сторінок або близько того), але ні – сторінки читалися легко і непомітно.
Знаєте, навіть шкода було, що вона закінчилася – її можна було б ще продовжувати.
Хлопчик, який вмів поводитися з грошима так, щоб їх ставало більше, спочатку захоплюється любовними справами; потім розуміє, що дружина йому вже не цікава; в’язниця, пожежа … Потім намагається почати все спочатку. Ця книга схожа на звичайне життя – в ній не буває все завжди однаково і добре.

Ще одна книга, яку я дуже полюбила: Щиголь – Донна Тартт. Я плакала і переживала всі моменти разом з хлопчиком Теодором. Співчувала йому і переймає сюжетом до мурашок по шкірі – з цією книгою не може бути інакше.
Не знаю, як буде з тими, хто буде читати цей роман, але особисто я довго без перерв в читанні не могла обійтися – книга, як жива, чіпає за все, що є живе в душі і мозку.

І 5 Книга: А зори здесь тихие – ще одне об’ємне чтиво, повз яке проходить не рекомендую. Не люблю військову тематику в книгах, але ця книга змогла підкорити і мене.
Можливо вона сподобалася мені тому, що в ній 5 жінок боролися на війні, як ціла армія досвідчених солдатів; може просто сюжет підкупив чимось – не знаю. Але книга прекрасна.

Поки вистачить, мабуть – вони чималі і на тиждень Вам вистачить. А через тиждень напишу про нові книги.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *