В якій книзі дівчинку залишили під дверима монастирської школи ще немовлям?

Назва: Сирітка

Автор: Марі-Бернадетт Дюпюї

Жанр: Романи про кохання

Видавництво: Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”

Якою мовою доступна: французька, англійська, російська

Рік видання: 2011

Країна: Франція

Анотація:

Історія про сирітку Марі-Ермін, яку залишили під дверима монастирської школи.

“Немовля, знайдене на порозі монастирської школи не було схоже на звичайного подкіденця. Голубоокамалеча була загорнута в дорогі хутра, а значить, не потреба змусила батьків кинути своє дитя …”

Дівчинка була хвора на кір, (яку спочатку все переплутали з віспою) і у Лори з Жослін не було вибору – на кону було життя їх дівчинки. Вони її і залишили монахиням, сподіваючись, що ті вилікують дитину.

Марі-Ермін виховувалася монахинями та сім’єю Маруа, але, через багато років, її знаходить і мати. Лора розповідає доньці, що її батьки подалися в біга через настирливого залицяльника Лори, якого Жослін вбив.

Перший час, сім’я жила на заощадження, але потім гроші закінчувалися і вони частіше голодували, ніж їли. Ще пізніше Лора захворіла і заразила Марі-Ермін своєю недугою. Думаючи, що дівчинка помирає, тато відносить її до монастирської школи, в одному з успішно облаштованих міст.

Марі-Ермін зустрічає Тоша – свою першу і єдину любов. Хлопець спочатку зникає з життя дівчини, але потім пара зустрічається знову. Марі-Ермін, почасти, повторює історію своїх батьків, але її доля, все ж, більш щаслива.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *