Три книги на любий смак

1.На цьому тижні з літератури мене порадував тільки Стівен Кінг – Оно.
Приголомшлива робота і дуже захоплюючий сюжет, на межі адекватності. У Кінга це класика, а я люблю читати книги з таким сюжетом. Читала в українському і російському перекладах. Український сподобався набагато більше. Але тим, хто не знає української, засмучуватися не треба – російський переклад теж непоганий.

Ця книга буде вас розважати протягом трьох днів, як мінімум. У Кінга маленькі книги – рідкість.
Встигла я познайомитися ще з 2 невеликими книжечками на цьому тижні, але їх опишу в статті про розчарування – не сподобалися.

Проте, одна книга – мало для тижневого огляду про книгах. Нехай вона і немаленька. Покопавшись в пам’яті, відібрала ще дві книги, з прочитаних раніше: Олександр Грін – Червоні вітрила.
Дійсно, цікава історія з життя дівчини на ім’я Ассоль. Реалістична до максимуму – стільки різних випробувань поспіль і на одну людину може звалиться тільки в реальності. Але на будь-якій вулиці буває свято. У випадку з Ассоль, її свято – це прінц- моряк на “червоному вітрильнику”.

І третя книга: Михайло Булгаков – Майстер і Маргарита – важке чтиво, скажу чесно.Коли читала в школі і готувала на оцінку, то розвалювався мозок. Справа в тому, що в скороченому вигляді там нічого не зрозумієш толком, а за пару днів і на оцінку (та ще між іншими уроками) всю книгу прочитати важкувато. Та й напханj в ній всього: і любов, і нечисть, і прекрасне … Це книга не для мозку 15-16 років.

Ось, коли читала її, для себе на дозвіллі, в 19 років – тоді сподобалась. Особливо моменти з котом сподобалися. І кінцівка несподівана – холодок по спині біг. Читайте вдумливо і на самоті цю книгу – оціните безсумнівно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *