Про що книга Три Мушкітери?

Назва: Три мушкетери

Автор: Олександр Дюма

Жанр: Історичний роман з нотками пригод

Країна: Франція

Рік: 1844

Мови: Французька (Перекладена на багато мов світу)

Сюжет:

Друзів королеви і шпаги четверо – троє мушкетерів і д’Артаньян, спочатку бідний гасконский дворянин, а потім – гвардієць, що сподівається потрапити до лав мушкетерів. Всі друзі – неабиякі авантюристи. Вони готові жертвувати життями, домагаючись своєї мети.

Кардинал Рішельє не любить їх, але розуміє – якщо друзі перейдуть на його бік, то він буде непереможним. Мушкетери не поспішають цього робити. Благородство кожного з них велить залишатися вірним королю і королеві.

Наймолодший і гарячий, д’Артаньян закохається, і взаємно, в дружину бакалійника. Але Констанція гине від руки ворога її коханого, міледі.

Араміс закоханий в подругу королеви, пані де Шеврез,  Портос здається найпростішим з друзів, любитель поїсти. Має коханку – жінку прокурора, ім’я якої невідоме.

Атос – справжній аристократ, граф де ля Фер, чоловік міледі. Вважає життя майже безглуздим, і проводить його постійно з випивкою. Атос розумний, блискуче освічений, чесний, любить друзів і всіляко їм допомагає.

Друзі допомагають королеві повернути алмазні підвіски, інакше їй загрожує розлучення. Вони беруть участь в облозі Ла Рошелі, і прославляють французьке військо. Друзі викривають міледі як підсобницю інтриг кардинала Рішельє, і покарають її за всі гріхи.

Book Search

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *