Про що книга Украдене щастя?

Назва: Украдене щастя

Автор: І. Франко

Мова: Українська

Жанр: П’єса

Країна: Україна

Рік: Офіційно дозволена з 1893 року

П’су шукали так:

Привітик! Ти мене уб’єш – у мене жахливої важкості завдання з тестів на логіку з української літератури. Я вже до ЗНО готуюся, а в них дубова просто. Чи то у мене з логікою лажа, чи то тести, бліна, такі – скоро тебе закидаю, певно. А завдання таке:

Сюжет якої п’єси українського класика можна за задумом основного змісту порівняти з “Євгеній Онєгін” ? Чому так думаєте?

От, ну, не лажа? Якщо впораєшся, то полюблю твій сайт явно і ще буду запитуавати по тестах. Дякую!

Відповідь Book Search:

Хм, вперше чую, що такі тести є, якщо чесно! Хоча завдання цікаве – є над чим подумати – обожнюю логіку.

Отже, класики та п’єси, які могли б, бути подібні до “Євгеній Онєгін”: Віршами написаний, а зміст у нього ліричний. Классики того часу це ще інтимною лірикою називають. І таких п’єс у нашій літературі точно нема, щоб віршами про кохання. На момент 2017 року, нема.

Залишається змістовний акцент на сюжеті п’єси: історія кохання, в кінці котрої пара не разом, хоча кохання є у них взаємне….

Змусила ти мене подумати добряче, але так – такі тести дійсно класно підготують до ЗНО. А з таких п’єш на думку першою випливає саме “Украдене щастя”. Може і про іншу мова п’єсу, але це 1% зі 100%, що я помилилася. Для розгорнутої відповіді, читай Франка!

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *