Книгу про жінку, що потрапила в лікарню від побоїв і познайомилася там з подругою

Назва: Усі люди – хороші

Автор: Ірина Волчок

Жанр: романи про кохання

Видавництво: ” АСТ”, ” Астель”

На якій мові доступна: російський

Рік видання : 2012-2013

Країна: Росія, РФ

Анотація:

Молода дівчина вчилася краще за усіх і дружила з найприємнішим хлопчиком. Її однокласниці побили, ославили дівчиною легкої поведінки. І вона, знівечена зовні, від’їжджає з рідного села.

У місті вона працювала на двох роботах прибиральницею, жила з господарем намету, який її бив. І одного разу так побив, що вона опинилася в лікарні. Цей день в житті Наталії виявився щасливим. Вона зустріла Ираиду- жінку, яка захотіла їй допомогти. І домовилася зі своєю подругою, що Наташа житиме і допомагатиме у всьому Людмилі в заміському будинку.

Людмила повірила дівчині, прихистила, одягнула і взула Нату. А чоловік Люди, Володимир, “поклав око” на Наташу, тому що його захопив її голос. Він марив дівчиною. Він мріяв про неї, він навіть хотів спільних дітей. А ще в неї закохався першим коханням син Іраїди. І рідний дядько Людмили, Микола Георгійович.

Микола Георгійович вважався аристократом, небезпечною людиною. Він багато років жил на Сибіру, був жорстким, розсудливим і багатим. Він звик розраховувати тільки на себе. А тут стала у нього слабкість – Наталія. Він відчував – це жінка його життя. Але вона молода, а він…Наташа теж закохалася в Миколу, але не вірила, що він може звернути увагу на неї.
Все вирішилося тоді, коли Володимир позбавився від членів сім’ї, напився, і намагався мати Наталію. Вона чинила опір, і змогла втекти. Допомогти їй прийти в себе допоміг коханий. Вони змогли зрозуміти, що однаково залежні від свого кохання. За збігом обставин, Микола купив рідний ліс Наталії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *