Про що книга “Вечірні крамниці вулиці Волоської”?

Київ – місто можливостей, краси, інакшості та чар. Саме з чарами порівняла його і авторка книжки: Галина Ткачук. Автор, яка красивими словами та доступно,  розповідає діткам те, що цікавить багатьох дорослих.

Вечірній Київ: завжди метушня, черги, пробки на дорогах та поспіх – таким його щодня бачать сотні, тісячі і  мільйони люду. Та не Галина. А з нею і її читачі.

Дякуємо за звернення з запитом пошуку Анастасії. Були раді допомогти Вам. Book Search

Пошукова інформація:

“Усе своє життя ми зберігали київські чари. Але ніколи нам не спадало на думку, що їх можна викрасти!Ми вміємо лише чаклувати за допомогою апейрону, камінчиків та інших чаріних предметів. Ми не вміємо бути детективами, підозрювати всіх навколо, наздоганяти й підливати снодійне в чай. До того ж ми геть не розумємо, навіщо іншим звірам чи птахам наші чари! Адже лише ми можемо поводитися з ними. А якщо наші чари відкриються і для чужинців-то взагалі виходить, що ми помилялися, вважаючи ці чари тільки нашими. Ось у чім наш розпач”.”Тож про киїівські чари я завжди думав так: вони належать саме нам тому, що не можуть належати нікому іншому. Ніхто більше не мріяв про них, ніхто більше не знав про них, ніхто більше їх не любив. Тільки ми. Але чому тоді виявилося, що їх можна раптом забрати у нас?”

Вечірні крамничі вулиці Волоської

[Total: 1    Average: 5/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *