Книга про веселі історії з життя 2 друзів школярів

Назва: Весела сімейка

Автор: Микола Носов

Жанр: книги для дітей

Видавництво: Ексмо

Доступні мови: Російська

Рік видання: 2012-2014

Країна: Росія, РФ

Анотація:

Збірник містить 8 оповідань і 1 повість:

1. Мишкова каша – Розповідь, як Коля з Мішею самі вдома залишилися і вчилися кашу варити, але так і не зварили.

2. Дружок -Розповідь про 2 хлопчиків, які з села в місто цуценя в валізі везли і втратили собаку, а потім шукали Дружка.

3.Телефон -Як Мишка з Колею спарений телефон купили і Мишка свій поламав.

4.Бенгальскіе вогні – Як Мишка почав бенгальські вогні робити. Пригласив хлопців, але нічого не вийшло. Потом хлопці пішли в ліс за ялинками і там Мишко Ногу вдарив. Але повернувшись дамою, таки, зміг показати хлопцям свої бенгальські вогні.

5.Тук-тук-тук – Як то Міша з Колею вирушили в табір раніше за всіх. Все прибрали і приготували, а потім лягли спати. Всю ніч їм здавалося, що хтось стукає в двері і вікна. Хлопці навіть на всі замки закрилися … Від простих ворон.

6.Огороднікі – У таборі оголосили конкурс: хто швидше за всіх город скопає і засіє – тим по нагороді .У кого урожай буде найкраще-того і приз. Михайло з Миколою весь конкурс відставали, але урожай у них був найкращий.

7.Автомобіль- хлопці завжди хотіли покататися на автомобілі, але ніхто з водіїв їх не брав до себе. Одного разу, хлопчики, потайки, залізли на автомобіль одного з шоферів і їхали так. Це побачив міліціонер і заматюкався водія, але Міша і Коля написали дядькові міліціонеру лист, що винні самі.

8.Наш каток – нашим друзям прийшла ще одна думка: створити на місці клумби каток. Школярі пішли до кербуду з пропозицією і той погодився. Але мешканці були категорично проти і всіляко перешкоджали появі ковзанки. Але коли все роботи були завершені, і можна було кататися, задоволені були і діти, і дорослі.

9.Весёлая семейка- Як Коля купив книгу про птахівництво та дітвора вирішила розводити курей в інкубаторі.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *