Про що книга Відшукати кохання посеред холоду?

Назва: Відшукати кохання посеред холоду

Рік: 2008

Правовласник \ автор: Леонідова Л.

Країна: РФ

Жанр: Сучасний любовний роман

Мова: Російська

Сюжет книги:

Наташу-психолога кинув чоловік, який старший за неї на 10 років – керівник організації, яка займається програмним забезпеченням банків. Наташа, вийшовши заміж, переїхала до чоловіка, де і жила всі роки заміжжя. Але чоловікові знадобилася саме ця квартира так, як його нова дружина чекала на дитину.

У цей час Наташі запропонували поїздку в США на семінар фахівців її напрямку. Там жінка знайомиться з американським російським Женею – Джеком, і у неї починаються романтичні стосунки з ним. Нічого не ви дізнавшись до кінця, Наташа побачила Джека з колишньою дружиною і поїхала до Москви.

Колишній чоловік Наташі, Сергій, зібрався відпочити з новою сім’єю біля моря. В останній момент завередувала дитина, і неї залишили вдома. А літак, в якому летіли Сергій з Дашею, зазнав аварії.

Наташа починає опікати свого сина і маленьку дочку колишнього чоловіка. У Москві починаються незрозумілі події: зникає начальник банку, для якого Сергій готував програмне забезпечення, а його заступника вбивають.

Одночасно Сергій виявляється живим – через нерозторопність дружини вони запізнилися на літак і полетіли до Іспанії іншим рейсом.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *