Я “Побєда” і Берлін – про що книга?

Назва книги : ” Я ” Побєда” і Берлін.
Автор: Андрій Кузьменко \ Кузьма Скрябін

Жанр: Документальна література;

Видавництво: FOLIO

Можливі мови: українська; російська

Рік видання : 2006

Країна: Україна

Анотація

Книгу “Я ” Побєда” і Берлін”, умовно, складається з трьох частин, які зовсім не схожі між собою, але абсолютно не заважають одна одній:
Перша частина – гумористична повість “Я ” Побєда” і Берлін”, на честь якої і названа уся книга. Це не так повість, як весела історія з життя Андрія, якою він вирішив поділитися з кожним. Звична мова, жарти, трохи жаргону і мату, без яких Кузьму уявити неможливо. Він розповідає, як купив найпершу свою машину (Стару ” Победу”) і як відправився разом з нею і парочкою своїх друзів в подорож – У Берлін.
Друга частина : Повість “Місто, в якому не ходять гроші”, – повне протиріччя першому шедевру. Це більше детективна повість, в якій немає так багато гумору, але є глибока філософія.Історія простої Дівчини-Аліси, яка знайшла у себе вдома квиток в інше місто і вирішила їм скористатися. Коли вона вийшла з вагону потяга, то відразу зрозуміла, що в цьому місті її чекає зовсім нове життя.

А третя частина книги : – слова пісень гурту ” Скрябин”, які подані, у кінці книги і більше схожі на красиві вірші поета Андрія Кузьменка.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *