О чём книга Я знайду тебе в минулому?

Назва: Я знайду тебе в минулому

Автор: Янук Е.

Рік: 2013

Країна: РФ

Мова: Рос.

Жанр: Роман жіночий

Про книгу:

Він – красень. Вона – народжена на орбітальній станції «Астера 1 001». За освітою історик. Вона спрямована в 19 століття в Англії, щоб врятувати археологічну цінність, яку лорд Інсбрук знищив.

Мама Артура так напружила одруженням, що він побився об заклад, що одружується на «драгунів – дівчині», якою і була Джил. Вона мала гарну зовнішність, але надто висока для 19 століття. Вони одружилися.

Джил отримала бажаний артефакт, а в цей час вона дізналася, що у чоловіка до неї була коханка. Випадково почувши розмову Артура з цією жінкою, вона подумала, що чоловік готовий повернути собі коханку. І вона поїхала в маєток, де імітувала свою смерть в бурхливому морі, перемістилася в свій час. Дівчина попросила артефакт допомогти їй бути з коханим чоловіком.

Вона не бачила, що Артур за ніч встиг практично лише на пару хвилин пізніше її повернутися додому і знати, що пішла до моря; кинеться слідом за нею, і встигнути заскочити в воронку до коханої.

Потрапивши в незрозуміле йому приміщення, він побачив, розкидані речі дружини. Підібравши декілька незрозумілих предметів, він випадково натиснув на один з них, і опинився в кімнаті свого маєтку.

[Yasr_visitor_votes size = “small”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *