Про що книга “Живий капелюх”?

Назва: Живий капелюх

Автор: Микола Носов

Жанр: Дитяча література

Видавництво: Ексмо, махаон

Якою мовою доступна: Російська

Рік видання: 1967-2014

Країна: Росія, РФ

Анотація:

У даної збірки дуже багато перевидань і кожне з них доповнювалося новими оповіданнями – не всі розповіді будуть в статті згадані. Але за основу статті буде взято видання “Жива капелюх” Н.Носова 2002 року. Саме останнє видавалося в 2014 році, але в кожному перевиданні є розповіді з наведеного збірки – тому його і вибрала:

1.Карасик – розповідь про хлопчика- Віталіка, який обміняв свого карасика на свисток і боявся зізнатися мамі тому, що це був її подарунок.

2. Автомобіль – Історія про двох друзів, які розглядали автомобіль одного з шоферів, а потім вирішили покататися на ньому.

3. Льодяник – Мама попросила Мишка побути вдома одному і пообіцяла, що дасть льодяник, якщо хлопчик буде вести себе добре. Поки мами не було, Міша знайшов льодяник, з’їв його і розбив цукорницю.

4.Три мисливця: Троє друзів – мисливця розповідали один одному, історії, як стали мисливцями.

5. Хованки – Історія про те, як 2 друга грали у хованки. Вітя постійно хотів сховатися від Славика так, щоб той його не знаходив. Але Славік швидко знаходив одного і Вітя дуже ображався.

6.Живий капелюх: Якось, на кота- Ваську впав з комода капелюх. Вовка і Вадик не побачили цього і, коли капелюх став рухатися, то дуже злякалися – подумали, що він живий.

7. Витівники. Валя і Петя грали в трьох поросят і зробили собі під столом будиночок без вікон і дверей. Коли вони туди залізли, то дуже злякалися сірого вовка і більше не грали в трьох поросят.

8.Шурік у дідуся: Історія про 2 братів, де хлопці знайшли вудку і старший брат забрав її собі, щоб ловити рибу, а молодшому дісталася колоша, яку бабуся з дідусем потім використовували, як поштовий ящик.

9.Про ріпку. Павлик хотів посадити город і попросив бабусю купити йому насіння. Бабуся купила насіння ріпки. У садку, Павлик з друзями посадив город: поливав, доглядав за ним. Але ріпка все не проростає – Павлик закинув город, а, згодом, побачив, як зеленіють ряди городу – хлопці, знову, стали доглядати за ріпку. Вже дуже скоро діти побачили результат своїх старань ….

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *