Про що книга “Знайти, закохатися і помститися”?

Назва: Знайти, закохатися і помститися

Автор: Полякова Тетяна

Жанр: Жіночий роман

Країна: РФ.

Рік: 2013

Мова: Російська

Детальніше про сюжет:

Коли Поліні було років 10, вона на зло батькам вирішила втекти вночі і пройтися по місту. На зворотному шляху дівчинка зустріла чоловіка, який допоміг їй проникнути в будинок, щоб батьки цього не дізналися. Він був настільки незвичайним, що дівчинка закохалася в нього.

Йшли роки. Померла мати Полі, і якось вона чекала подругу біля кінотеатру. Віра не прийшла, зате її викрали. Щоб вимагати викуп у батька. Але викрадачеві цього було мало. Він три доби знущався над нею. Після цього для Поліни чоловіки перестали існувати. Вона вважала, що вони бачать те, що з нею робив викрадач, і це їх відлякує.

А потім вона зустріла принца своєї мрії. Він розтопив лід навколо її серця, і вона стала його дружиною. Пізніше усвідомила – це її викрадач. Він не дуже й приховував це. Але був бездоганний з батьком. Дівчина йде від чоловіка – садиста.

Все життя поруч з Полею була подруга Віра. Раніше вони поруч жили, а потім сім’ї роз’їхалися, але дитяча дружба залишилася. Коли Віру вбили, Поліна знову впадає в депресію. Їй допомагають зустрітися з приватним сищиком Владанои Маричем, і вона розуміє – цей той, кого вона шукала з своїх 10 років, кого вважала казкою.

Він непростий, але Поліна стає все ближче і ближче чоловікові. У нього є цивільна дружина, і він не приховує, що любить Поліну, але не хоче стати ще одним злом в її житті.

[Total: 0    Average: 0/5]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *